News

Media

Raperi s akcentom živej kapely – report z KC Dunaj na Musicpress.sk

Na webu Musicpress.sk se reportér Daniel podělil o své dojmy ze společného koncertu Prago Union / Vec spolu s kapelou Champion Sound 15.2. v bratislavském klubu KC Dunaj. Nosným tématem, jak už napovídá nadpis, byla právě spolupráce se živou kapelou a její výsledek. „Projekty, ktoré spoja svet rapu a živej hudby bývajú poriadnym osviežením. No kvôli neistýmu výsledku sa vždy netrzpezlivo čaká, ako to celé dopadne. Lebo nie všetci samozvaní kazatelia slova vedia pochopiť, ako funguje princíp živého hrania. Predsa len je odlišné frázovanie do samplov, ako do živého sprievodu. A napokon nie všetci hudobníci vedia prispôsobiť aranžmány do slovného deklamovania.“
Výsledek, jakého se dočkalo v hledišti našemu reportérovi jako jednomu z vyprodaného kotle ve 4. patře se mu asi zamlouval. Ohodnotil, že vše bylo secvičené, ale přitom organické a ne robotické. Ocenil střídání nálad a různých poloh jak u rapperů Vece a Kata, tak u kapely a večer si užil.
Pokud si ho chcete připomenout ještě jednou i vy nebo nasát atmošku něčeho co jste si nechali ujít, můžete tak učinit přímo ZDE:

Zpět