News

Litvínov a Frýdek bacha, jedou k vám Prago

Makáčům z party Prago Union a Champion Sound se zase blíží víkendová šichta. Blíží se pátek, sobota, facha nepočká a stroje se musí roztočit do nejvyšších obrátek. Pátek Litvínov a Sobota Frýdek-Místek, U ÍÍÍ.

Tak nejdřív ten pátek. To bude pro naší partu trochu emo. S přihouřeným okem a lehkou nadsázkou se dá vypustit i taková hovadina jako „objeli jsme svět“ a i když ten svět byl v našem podání většinou jen v Čechách a na Slovensku, objeli jsme ho křížem krážem. Křižovali jsem ale tak poctivě, že jsme s kapelou doteď nebyli v Litvínově. Ani jednou jedinkrát. No a emo to nebude proto, že bysme hořeli po fakt impozantním panoráma s hořícími komíny místní chemičky, i když nátěr to teda je, o tom žádná. Místní publikum za to umí vzít hovadně, o tom taky víme svý. Ale hlavně proto, že tohle je rodná hrouda našeho kytáristy. Tady Mraky Mrak dělal své první krůčky. Tady propotil první hokejové ribano. Prvně hodil svou hřívou (RIP) a hrábnul do strun. Tady si začal říkat Mraky Mrak. Právě sem odkazuje jeho DJské jméno Jeffology. A v pátek 22.11. tu konečně svým místním homies předvede, co dělá teď. Jak za to bere v Pragofce a jak poctivě reprezentuje Liťák.
Krom dojatého Mraka naměkko vám vezeme pecky z nový desky Vážná Hudba, bonusový CéDo Odložené Chlebíčky, novýho bicmana Guryho, novej sound s novým gearem, a to všechno velmi natvrdo. Kdo dorazí, litovat nebude ničeho. Snad…

22.11., Pátek, Litvínov, Ponorka, PRAGO UNION + Champion Sound, Cardinal Assault, DJs Maro, Kato a Jeffology
Další info TU:
FB událost TADY:

A jelikož když jde o konciky, neznáme bratra, sestru, ani odpočinek, hned v sobotu jedeme do Frýdku-Místku. Jedna z mála věcí, který, pokud jde o konciky, známe velmi dobře, je Stoun. No, tak jestli nás Ponorka s kapelou ještě neviděla nikdy, Stoun je nás druhej home“. Tady nás znají velmi dobře a tenhle nejútulnější atomovej bunkr široko daleko (ne, že bysme jich znali tolik, vlastě asi jinak žádnej, to ale tomuhle prventsví nic neubírá na síle a dramatičnosti) známe dobře my. Má to tam chybu jen pokud jde o signál na vaší briketě, jinak je to tam vždy dokonalý. Kalby legendární. Pařby přemocný. Výsledky nemocný. Bohatýrských legend Prago Union vzniklo tady na té adrese bezpočet. Jednou se Mrak vrátil na hotel a nevěda, jak k tomu přišel, měl šlápotu od boty na triku. Což by nebylo až tak zvláštní… Tedy kdyby ta šlápota nebyla na zádech uprostřed, mezi lopatkama :) Vítězné kolečko na místním náměstí okolo kašny ve tři ráno se zapnutým klaksonem jak rumunen mentálen… No zažili jsme tady toho dost.
Teď vezeme novou muziku z CD Vážná Hudba, CD Odložené chlebíčky, novýho bubnu pána Guryho, nově poladěnej sound Champion Sound a těšíme se, o jaký zážitky se bohatýrská kronika rozroste tentokrát, pač Stoun patří pokaždý k tomu nejlepšímu klubovýmu za celej rok a jistě tomu nebude jinak ani letos. UUU ÍÍÍ.

23.11., Sobota, Frýdek-Místek, Stoun, PRAGO UNION + Champion Sound, DJs Maro, Kato a Jeffology
Další info ZDE:
FB událost TUHLE:

Zpět