News

Prago Union zvou na Odložené Chlebíčky

Prago_Union_Odlozene_chlebicky_cover

Většina z vás asi ví, že vousáči z Prago Union nedělají do cateringu. Tak, že by chystali vlastní pořad o vaření? Prago v akci?
Nikoli. Zatím. I když k akci se tato zpráva váže také. Tím máme na mysli Vážný Boombox 14. listopadu v Lucerna Music Baru, kde budou Prago křtít svou zatím poslední „studiovku“ Vážná hudba.
Odložené chlebíčky je pokračování kompilace nevydaných či jiných na albech se nevyskytujících skladeb – Metronom, kterou si pro své fanoušky připravila kapela v LMB již před 3 lety. Podobně tomu bylo i o rok později s CD V Barvách Instrumental. Oba tyto promo disky vyšly ve striktně omezeném a vlastním nákladu, který byl v drtivé většině rozdán návštěvníkům koncertu v LMB.
A Odložené chlebíčky na této tradici nic nemění ani napotřetí. Svůj chlebíček v podobě kompaktního disku se skladbami z Katova šuplíku dostane každý k anebo spolu s originálním nosičem alba Vážná hudba. Takže stejně tak, přinesete-li si své CD z domova, jako když si ho pořídíte teprve na místě. Tam bude samozřejmě k dostání i spolu s další muzikou Prago Union nebo novým merchem.

14.11.2013, Lucerna Music Bar, Praha
Vážný BOOMBOX
PRAGO UNION + Champion Sound – křest CD Vážná hudba
Support: Matheus & Renk, DJs: Kato, Maro, Jeffology & Lil Rowa

Zpět