News

Barevní hosté na křtu Prago Union? Sleduj video

Do křtu nového CD V barvách od Prago Union zbývá týden. Není čas na hrdinství a na tajnosti už vůbec ne. Na svůj křest chtějí Prago Pyčo pochopitelně něco víc, než obyčejný koncert. Chtějí překvapit, chtějí to zase posunout někam dál. Jenže jak a kam? S Livě Bandem je viděly všechny velké festivaly a dohromady více, než 100.000 lidí. Čím překvapit s deskou, co je dva a půl měsíce venku, navíc na domácím hřišti, kde je všichni dobře znají?
A co takhle hosti? Nové aranže a nastudování? Nové svěží barvy do známých skladeb? Jo, přesně tudy to Prago povedou. Když se totiž před nějakou dobou ozval s nabídkou spolupráce výborný smyčcový kvartet Hněddé Smyčce, vypadalo to jako znamení samotného vesmíru. Jak jinak by se měli jmenovat hosté na křest CD V barvách?
A nebude to už s těma smyčcema trochu moc? Tak pompézní, až patetický? Vůbec. Nejde o divadlo „more tady není Halyvůd“, jde o muziku. Až uslyšíte set z desky V barvách v podání Prago Union + Livě Band + Hněddé Smyčce, dostanete křídla, jakou budete mít husí kůží. Obrázek o lehce abstraktní kombinaci si můžete udělat z téhle pozvánky s lehce zamlženými záběry z jedné ze zkoušek, kde parta „maká jak barevná, když chytne slinu“.

Zpět