Video

Radimo a jeho Champion Sound CML

iSTYLE TV: Radimo (Champion Sound) from iSTYLE CZ on Vimeo.

V pokračování videorozhovorů s naší partou se tentokrát podělí Radimo - principál Champion Soundu o to, co je mozkem koncertního zapojení kapely, co kryje záda Prago Union i jak by mohlo vypadat tohle kombo směrem k nové desce PU. Sleduj.

Další Prago víkend – Zlín a Jihlava

Blíží se další víkend a další koncertní dvojbob Prago Union. V pátek 21.2. sjedem Golem ve Zlíně, v sobotu 22.2. Soul v Jihlavě. Obě města a oba kluby známe skvěle a oni znaj skvěle nás. Výhoda domácího prostředí bude kol kolem na všech stranách. Ani jednou ale ještě v klubu neslyšeli naší novou desku Vážná Hudba, natož s novým bubeníkem Gurym. Kterej je navíc ještě z Jihlavy. Takže možnost podpořit domorodce, ta není každej den.

21.2., Pátek, Zlín, Golem, PRAGO UNION + Champion Sound, DJs FNTM, Pivas, Maro, Kato a Jeffology
Info: www.golemmusicclub.cz
FB událost TADY:

22.2., Sobota, Jihlava, Soul Music Club, PRAGO UNION + Champion Sound, Ecce Homo, DJs Maro, Kato, Jeffology a Hip Hop Classics
Info: www.soulmusicclub.cz
FB událost TU:

Bude Řáholec, vidíme se tam. U ÍÍÍ.

Prago Union + Champion Sound – Taková doba livě @ Jazz Tibet, Olomouc, 25.1.2014

Díky moc Šmejdymu z Dark Hand za video z Jazz Tibetu. Místo bubření hajpu jedna vyklidněnější do týhle ani lepší, ani horší, prostě jinačí doby. A jesště jeden obří dík skvělýmu publiku v Olomouci a Vláďovi Foretovi za odvahu nás sem pozvat. Jinam už v Olmiku nejedem, do roka a do dne vidíme se znovu.

Minimum je MAXIMUM – Prago se chystaj do Eventu v HK

Mini klubo, maxi atmo. Přesně to slibuje osvědčené kombo Event / Hradec a Prago Union / Champion Sound. Plná palba v pátek 6.12.2013. HC v HK.
Upřímně, je to paradox. Prostorový minimálně. Podle všeho bysme se tam neměli vejít. Nejen, že je sál velikosti pódia, co máme napsaný v technickým rideru. A pódium není větší, než sál nikde na světě, ani v Eventu. Nejeden člen naší vlastní posádky propadl beznaději, když místní lokál prvně zřel. Na Pragofce je ale dobrý, že umí skoro všechno, jen ne pořádně číst své vlastní návody k použití.
Hráli jsme tu dvakrát, dvakrát to byl nátěr, zbyl po nás jen obří kráter. Jedeme potřetí den po Mikulášovi vezeme Řáholec, Rumcajse i Dědu Mráze. Vezeme nový matro, co dělá z mozku karbanátky z nový desky Vážná Hudba, vezeme klasiku ze 3 předchozích desek V barvách, Dezorient Express a HDP, vezeme CD Odložené Chlebíčky. Vezeme všechno na světě.
Hradec, věříme, že nás nezklameš a čekáme tě v pátek 6.12. na pozici.

6.12., Pátek, Hradec Králové, Event Music Bar, PRAGO UNION + Champion Sound, DJs Kato, Maro a Jeffology

Info: www.facebook.com/eventmusicbar
FB událost: www.facebook.com/events/646847762045121/

Prago Slovakion – konciky v Žilině a Prešově se blíží a zve vás na ně cyklista Katokomba

Víkend ve znamení návratu je přesně to, co nás čeká. Po víkendu s rodnou hroudou, nás čeká dvojboj na hroudě Slovenské. Spoustu kiláků spolyká náš karson, než dojedeme k vám a dovezeme nějaký Prago hymny. Žilina a Prešov. Ani jedno město ještě neslyšelo naživo naší novou desku Vážná Hudba. Ani jedno město nepřijde ani o průřez tím nejlepším ze všech třech předchozích desek Prago UnionHDP, Dezorient Express a V Barvách. Bude to takhle:

1. Pátek 29.11., Žilina, Smerr Music Club, PRAGO UNION, DJs Sven, Maro a Kato
V Žilině jsme hráli dosud jen jednou, jsou to bezmála dva roky, takže se po těch dvou letech prázdnin těšíme zase na shledání.

FB událost ZDE:
Další info: www.smerrpub.sk

2. Sobota 30.11., Prešov, Pixel Music Club, PRAGO UNION, local boys SEKI & BARNY, DJs Maro a Kato
Prešov… Východ mají Prago Union rádi a lidi tam mají na oplátku zase rádi Pragofku. Jinej klub a klasická hiphopová MC/DJ sestava, nová deska, ale čekáme starej dobrej Řáholec.

FB událost TADY:
Další info: www.facebook.com/pixelmusicclub

Older Posts »