Media

Dneska večer premiéra nový pecky od Prago na Rádiu 1

IMG_2812 copy

Dneska, tj v úterý 12.8. dostanete „Hodinky s vodotryskem“. Pravda, čas si s Prago Union zrovna netiká, a první nová pecka od vydání desky Vážná hudba. Tedy první nová pecka od Prago po více jak roce přichází na výročí třinácti dnů poté, co měl být venku už i klip, ale… Dělalo se, co se mohlo. Dnes, v úterý 12.8. po 20:00 v domácí hitparádě Rádia 1Velká Sedma ty „Hodinky s vodotryskem“ uslyšíte a příští týden už je konečně i uvidíte. Co na to říkáte?
„Hodinky s vodotryskem“ budou samo k vidění i naživo. Do zbytku festivalových setů tohoto léto už se asi nestihnou,a le kam se stihnou určitě, to je naše společné podzimní turné s PSH, na kterém spolu na střeše Red Bull Tour Busu neobjedem svět, ale Čechy docela solidně. A navíc, kde zastavíme, je na vás. Stačí, když budete hlasovat TADY:
Jo a ještě k té premiéře, Rádio 1 naladíte na 91,9 FM nebo online na www.radio1.cz

Patří Kato a Radimo k aktuálně nejlepším producentům?

2014_0805_bbarakcz_kdo_je_nejlepsi_cz_producentŘeč je samozřejmě o domácí, hiphopové produkci. V „nominaci“ se vedle Kata a Radima nebo DJ Wiche, DTonatea a spousty dalších objevili jména asi úplně všechny. Chvíli jsme dokonce autora podezírali, že si některý z nich sám vymyslel, abych jich měl více… Článek s názory „patrona“ DJ Pufaze a možností pod ním hlasovat pro svoje koně najdete na Bbarak.cz přímo TADY:

Svobodu slepicím – rozhovor s Katem po Miss Agro

2014_0519_izun.eu_rozhovor_kato_miss_agro

Krátký a úderný rozhovor s Katem, ještě plným dojmů po hraní s Prago Union a Champion Sound na mejdanu Miss Bagro. O pěstování kytiček a svobodě pro slepice najdeš přímo TADY:

Jsem pro každou špatnost – Kato v rozhovoru pro Nový Prostor

Svý k svýmu. Kato na titulku časopisu Nový Prostor číslo 438 tak nějak prostě sedne. Časák, co koupíte na ulici od lidí z ulice, informující mimo jiné o dění na ulici, kde je Katokomba jako doma. Ať už jí sjíždí na kole, šlapacím autě nebo brousí pěškochodem, když čerpá inspiraci v procesu „nažívání“. Naní tedy div, že na prostoru třech stran vás v Novém Prostoru čeká příjemně civilní povídání mezi Tomášem Havlínem a Katem. Kde nejsou úplně nové otázky, mohou jen těžko být i úplně nové odpovědi, ale pár nových zajímavých kontextů a úhlů pohledu za přečtení určitě stojí. Jo a Filip Jandourek krom toho, že vyfotil Kata na jeho šlapacím autě u rozhovoru zvěčnil Kandidáta Vět i u jedné ze stěn nové Strojovny.
Nový Prostor číslo 438 je v prodeji ještě asi týden, stojí 50 Kč a půlku dáváte člověku z ulice, co vám ho prodává.

Jsem hlásnej trouba – rozhovor s Katem v magazínu Legalizace

2014_0430_magazinlegalizace_rozhovor_kato

Že právě vychází nové číslo časopisu Legalizace asi buď a) víte, pokud vás to zajímá, b) nevíte, protože vás to ani nezajímá. A proč by vás to mohlo zajímat, i kdyby bylo Bé správně? Protože z titulní stránky časopisu Legalizace číslo 23 na nás kouká Kato. A proč to? Protože tam je s ním rozhovor. No a až bude nějaký rozhovor začínat jinak, než vtažením do děje, zpožděný o x časových jednotek, o které dorazil maestro pozdě, vyvěste za něj prápory.
Úvodník je ale asi tak to poslední, co je na tomhle rozhovoru stejný, jako na většině těch, co už jste četli jinde. Dýchne z něj na vás trocha člověčiny. Velice otevřené všeobjímající neformální povídání Filip Menzel vs Adam Svatošski o úplně ale úplně všem. To jste ještě nečetli a spoustu věcí určitě ani netušili. Včetně dedikace desky Rigor Mortiz. Výsledek seženeš v každé dobré trafice.

Older Posts »